> úvod

> technická výbava
> oblasti
> referencie
> cenník
> kontakt

 

Žiadna slávnosť by nebola dokonalá bez kvalitného ozvučenia. Práve preto Vám ponúkame výkonnú aparatúru, skúsených DJov a hudbu podľa Vášho priania. Ozvučujeme najrôznejšie príležitosti ako stužkové, promócie, imatrikulácie, plesy, akadémie, diskotéky, firemné akcie i iné najrôznejšie oslavy. Celkový výkon zvukovej aparatúry až 2.8 kW zaručuje vynikajúci zvuk v interiéri, ako aj v exteriéri. 2x bassové 600 W 18" subwoofery + 2x 250 W 15" reverzy, priamovyžarujúce stredobassy 2x 120 W 12" s bassreflexom dajú na Vaše želanie do pohybu i sediacich. Kvalitný zvuk doplňujú stredové 2x 150 W 8" a výškové reproduktory 4x 150 W + 2x 80 W. Pre moderovanie programu sú k dispozícii mikrofóny aj so stojanmi a zariadenie na potlačenie spätnej väzby (feedback destroyer). Kompletný popis celej našej aparatúry nájdete v sekcii technická výbava.

Vynikajúca aparatúra obsluhovaná profesionálmi však nie je všetko. Tú pravú atmosféru dotvárajú diskosvetlá Double Moon 2x 250 W (otáčajúce sa farebné lúče), Swing 250 W (otáčajúce sa lúče behajúce priestorom, meniace farbu), Dvojitý scan 2x 250 W (zeleno-biely), dymostroj a samozrejme stroboskop.

Novinka: V ponuke máme aj výkonný 3-farebný RGY laser - viď videá laserových show

Ak by ste si náhodou nevybrali z našich viac ako 500 CD plných hudby všetkých žánrov (house, dance, oldies, rock/pop, hip-hop, punk, veľa slovenskej tvorby, ...), vašu obľúbenú skladbu nám môžete priniesť na jednom z podporovaných médii: Na kazete, klasickom audio CD, či CD data (mp3, avi). Na Vaše zvláštne želanie zariadime i videoprojekciu hudobných klipov.

Ak máte záujem o skúšku programu aj s ozvučením, môžeme prísť vopred. Skúška programu, ako aj doprava v rámci Bratislavského, Trnavského a Trenčianskeho kraja je v cene.
Spoľahlivosť, kvalita a bohaté skúsenosti z mnohých Stužkových aj iných podujatí jedine u nás nevedú k neúnosnému zvyšovaniu ceny. Navyše, pri objednaní ozvučenia stužkovej slávnosti pred letnými prázdninami platí zľava až 10%! Cenu komplexného balíka a doplnkových služieb nájdete v sekcii cenník.